  • Mfr # LWE35R600HS2
  • Zoro # G811977178
Base Width (mm)
34 mm
Rail Width (mm)
34 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LWE35R600HS2
Base Width (mm)
34 mm
Rail Width (mm)
34 mm
Rail Length
600 mm
Rail Height
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Details
Linear Way, Ball Type
Description
Linear Roller Way, 1500 mm Rail, Precision Accuracy Grade, To assemble with MXC25, MX25, MXG25, MXDC25, MXD25, MXDG25, MXSC25, MXS25 or MXSG25