  • Mfr # LWE35R600PS2
  • Zoro # G311977074
Rail Length
600 mm
Rail Width (mm)
34 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LWE35R600PS2
Rail Length
600 mm
Rail Width (mm)
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Height
28 mm
Base Width (mm)
34 mm