  • Mfr # LWE45R2460PS2
  • Zoro # G511975849
Base Width (mm)
45 mm
Rail Width (mm)
45 mm
Rail Length
2460 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE45R2460PS2
Base Width (mm)
45 mm
Rail Width (mm)
45 mm
Rail Length
2460 mm
Mounting End Dia. (mm)
11 mm
Rail Height
34 mm