  • Mfr # LWH12R240HS2
  • Zoro # G011976254
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Carbon Steel
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH12R240HS2
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
240 mm
Rail Height
10.5 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm