  • Mfr # LWH12R720PS2
  • Zoro # G211975774
Material
Carbon Steel
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
720 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Height
10.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH12R720PS2
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
720 mm
Rail Height
10.5 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Width (mm)
12 mm