  • Mfr # LRX45R1050PS2
  • Zoro # G211975873
Rail Height
38 mm
Rail Length
1050 mm
Rail Width (mm)
45 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX45R1050PS2
Rail Height
38 mm
Rail Length
1050 mm
Rail Width (mm)
45 mm
Base Width (mm)
45 mm
Mounting End Dia. (mm)
14 mm