  • Mfr # LWH15R660BHS2
  • Zoro # G011976223
-4°F to 248°F
Type
Linear Way, Ball Type
Rail Length
660 mm
Rail Height
15 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH15R660BHS2
Rail Length
660 mm
Rail Height
15 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm