  • Mfr # LWH25R1020BPS2
  • Zoro # G811975716
Material
Carbon Steel
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Length
1020 mm
Rail Height
22 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH25R1020BPS2
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Length
1020 mm
Rail Height
22 mm
Base Width (mm)
23 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm