  • Mfr # LWH30R1040BPS2
  • Zoro # G211976221
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Length
1040 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH30R1040BPS2
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Length
1040 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Height
25 mm
Base Width (mm)
28 mm