  • Mfr # LWH45R1470BHS2
  • Zoro # G311975933
Rail Length
1470 mm
Rail Height
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
14 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH45R1470BHS2
Rail Length
1470 mm
Rail Height
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
14 mm
Rail Width (mm)
45 mm
Base Width (mm)
45 mm