  • Mfr # LWH45R840BHS2
  • Zoro # G211976108
Rail Width (mm)
45 mm
Rail Length
840 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH45R840BHS2
Rail Width (mm)
45 mm
Rail Length
840 mm
Mounting End Dia. (mm)
14 mm
Rail Height
34 mm
Base Width (mm)
45 mm