  • Mfr # MEC20C1PS2
  • Zoro # G011975868
Carriage Width
59 mm
Carriage Length
47 mm
Bearing Type
Linear Way, Ball Type
Carriage Type
Short
Number of Mounting Holes
2
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MEC20C1PS2
Carriage Width
59 mm
Carriage Length
47 mm
Height
28 mm
Width
59 mm
Rail Width (mm)
20 mm