  • Mfr # MEG15C1SLPS2
  • Zoro # G611976333
Carriage Width
52 mm
Carriage Length
70 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MEG15C1SLPS2
Carriage Width
52 mm
Carriage Length
70 mm
Height
24 mm
Width
52 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Bearing Material
Stainless Steel
Description
Stainless Steel Linear Way, 240 mm Rail, High Accuracy Grade, To assemble with MHT12, MHDC12, MHD12, MHDG12