  • Mfr # MES15C1SLPS2
  • Zoro # G211977112
Carriage Width
34 mm
Carriage Length
57 mm
Height
24 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MES15C1SLPS2
Carriage Width
34 mm
Carriage Length
57 mm
Height
24 mm
Width
34 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Thread Length (mm)
7 mm