  • Mfr # MES20C1SLPS2
  • Zoro # G011977268
Carriage Width
42 mm
Carriage Length
67 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MES20C1SLPS2
Carriage Width
42 mm
Carriage Length
67 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Thread Length (mm)
8 mm
Width
42 mm
Height
28 mm