  • Mfr # MES45C1T1HS2
  • Zoro # G211975767
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Carriage Width
86 mm
Carriage Length
125 mm
Thread Size
M10
Bearing Material
Carbon Steel
Number of Mounting Holes
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
MES45C1T1HS2
Country of Origin
Japan
Dimensions
Carriage Width
86 mm
Carriage Length
125 mm
Thread Size
M10
Height
60 mm
Rail Width (mm)
45 mm
Width
86 mm
Thread Length (mm)
15 mm