  • Mfr # MESC20C1PS2
  • Zoro # G311975971
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Carriage Width
42 mm
Carriage Length
47 mm
Height
28 mm
Seals
End Seals
Rail Width (mm)
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MESC20C1PS2
Country of Origin
Japan
Dimensions
Carriage Width
42 mm
Carriage Length
47 mm
Height
28 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Width
42 mm
Thread Length (mm)
8 mm