  • Mfr # LRX12R240HS2/HP
  • Zoro # G111975942
Rail Width (mm)
12 mm
Rail Height
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX12R240HS2/HP
Rail Width (mm)
12 mm
Rail Height
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
240 mm