  • Mfr # LRX35R640PS2/HP
  • Zoro # G811975808
Rail Height
32 mm
Rail Width (mm)
34 mm
Rail Length
640 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX35R640PS2/HP
Rail Height
32 mm
Rail Width (mm)
34 mm
Rail Length
640 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Base Width (mm)
34 mm