  • Mfr # LRX12R240PS2/HP
  • Zoro # G211975965
Rail Length
240 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX12R240PS2/HP
Rail Length
240 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Height
12 mm