  • Mfr # LRX12R400SLPS2
  • Zoro # G011976247
Material
Stainless Steel
Rail Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Length
400 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX12R400SLPS2
Rail Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Length
400 mm
Rail Height
12 mm
Base Width (mm)
12 mm