  • Mfr # LRX12R640HS2
  • Zoro # G011976988
/ea
Free Shipping & Returns
Rail Length
640 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Type
Linear Way, Roller Type
Base Width (mm)
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX12R640HS2
Rail Length
640 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Height
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm