  • Mfr # LRX12R640HS2/HP
  • Zoro # G111976918
/ea
Free Shipping & Returns
Rail Height
12 mm
Type
Linear Way, Roller Type
Rail Length
640 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX12R640HS2/HP
Rail Height
12 mm
Rail Length
640 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Width (mm)
12 mm