  • Mfr # LWH35R480BHS2
  • Zoro # G311976770
Rail Height
28 mm
Rail Width (mm)
34 mm
Type
Linear Way, Ball Type
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH35R480BHS2
Rail Height
28 mm
Rail Width (mm)
34 mm
Base Width (mm)
34 mm
Rail Length
480 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm