  • Mfr # LRX15R480PS2
  • Zoro # G011976209
Material
Carbon Steel
Type
Linear Way, Roller Type
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Length
480 mm
Rail Height
16.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX15R480PS2
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Length
480 mm
Rail Height
16.5 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Width (mm)
15 mm