  • Mfr # LRX20R480HS2/HP
  • Zoro # G511975726
Rail Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm
Rail Length
480 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX20R480HS2/HP
Rail Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm
Rail Length
480 mm
Rail Height
21 mm
Base Width (mm)
20 mm