  • Mfr # LRX20R660HS2/HP
  • Zoro # G311976053
Rail Height
21 mm
Base Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX20R660HS2/HP
Rail Height
21 mm
Base Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Rail Length
660 mm