  • Mfr # LRX25R1500HS2
  • Zoro # G111976420
Material
Carbon Steel
Rail Length
1500 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Height
24.5 mm
Type
Linear Way, Roller Type
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX25R1500HS2
Rail Length
1500 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Height
24.5 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Base Width (mm)
23 mm