  • Mfr # LRX25R480PS2
  • Zoro # G211976931
Material
Carbon Steel
Base Width (mm)
23 mm
Type
Linear Way, Roller Type
Rail Length
480 mm
Rail Height
24.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX25R480PS2
Base Width (mm)
23 mm
Rail Length
480 mm
Rail Height
24.5 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm