  • Mfr # LRX35R1200PS2/HP
  • Zoro # G311977043
Rail Width (mm)
34 mm
Type
Linear Way, Roller Type
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Base Width (mm)
34 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX35R1200PS2/HP
Rail Width (mm)
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Base Width (mm)
34 mm
Rail Length
1200 mm
Rail Height
32 mm