  • Mfr # LWH35R640BHS2
  • Zoro # G511975719
Rail Height
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Length
640 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH35R640BHS2
Rail Height
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Length
640 mm
Rail Width (mm)
34 mm
Base Width (mm)
34 mm