  • Mfr # LRX35R640PS2
  • Zoro # G011975790
Rail Height
32 mm
Type
Linear Way, Roller Type
Base Width (mm)
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX35R640PS2
Rail Height
32 mm
Base Width (mm)
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Width (mm)
34 mm
Rail Length
640 mm