  • Mfr # LRX55R1200PS2
  • Zoro # G811976225
Mounting End Dia. (mm)
16 mm
Type
Linear Way, Roller Type
Rail Length
1200 mm
Base Width (mm)
53 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX55R1200PS2
Mounting End Dia. (mm)
16 mm
Rail Length
1200 mm
Base Width (mm)
53 mm
Rail Height
43 mm
Rail Width (mm)
53 mm