  • Mfr # LRX65R1950HS2
  • Zoro # G111977083
Mounting End Dia. (mm)
18 mm
Base Width (mm)
63 mm
Rail Width (mm)
63 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LRX65R1950HS2
Mounting End Dia. (mm)
18 mm
Base Width (mm)
63 mm
Rail Width (mm)
63 mm
Rail Length
1950 mm
Rail Height
56 mm