Machined Needle Roller Bearing, Guide Needle Roller - Without Inner ring, No GTR8310845
  • Mfr # GTR8310845
  • Zoro # G408357666
Bore Dia. (mm)
83 mm
Outside Dia. (mm)
108 mm
Width (mm)
45 mm
Number of Rows
2
Static Load Capacity (N)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GTR8310845
Bore Dia. (mm)
83 mm
Outside Dia. (mm)
108 mm
Width (mm)
45 mm