Machined Needle Roller Bearing, Guide Needle Roller - Without Inner ring, No GTR9512045
  • Mfr # GTR9512045
  • Zoro # G108357447
Bore Dia. (mm)
95 mm
Outside Dia. (mm)
120 mm
Width (mm)
45 mm
Max. RPM
1600 (Oil); 960 (Grease)
Number of Rows
2
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
GTR9512045
Bore Dia. (mm)
95 mm
Outside Dia. (mm)
120 mm
Width (mm)
45 mm