  • Mfr # LWL9R160BPS2
  • Zoro # G111976130
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Stainless Steel
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Width (mm)
9 mm
Rail Length
160 mm
Rail Height
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
LWL9R160BPS2
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Rail Width (mm)
9 mm
Rail Length
160 mm
Rail Height
6 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Overall Height (mm)
10 mm
Base Width (mm)
9 mm