  • Mfr # LWE15R640HS2
  • Zoro # G211976948
Material
Carbon Steel
Mounting End Dia. (mm)
3.6 mm
Base Width (mm)
15 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE15R640HS2
Mounting End Dia. (mm)
3.6 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Length
640 mm
Rail Height
14.5 mm
Rail Width (mm)
15 mm