Roller Follower Metric - Non Separable, No NART12VUUR
  • Mfr # NART12VUUR
  • Zoro # G308357926
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Roller Width
14 mm
Bearing Material
High Carbon Chrome Steel
Bearing Type
Roller
Roller Material
SUJ2 Steel
Bore Diameter
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
NART12VUUR
Country of Origin
Japan
Dimensions
Roller Width
14 mm
Bore Diameter
12 mm
Roller Diameter
32 mm