Roller Follower Metric - Non Separable, No NART30FUUR
  • Mfr # NART30FUUR
  • Zoro # G808358010
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Roller Width
28 mm
Bearing Type
Roller
Bearing Material
Stainless Steel
Roller Material
Stainless Steel
Bore Diameter
30 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
NART30FUUR
Country of Origin
Japan
Dimensions
Roller Width
28 mm
Bore Diameter
30 mm
Roller Diameter
62 mm