  • Mfr # LWE25R1000SLHS2
  • Zoro # G011976407
Material
Stainless Steel
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Length
1000 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE25R1000SLHS2
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Length
1000 mm
Rail Height
19 mm
Base Width (mm)
23 mm
Rail Width (mm)
23 mm