  • Mfr # LWE30R280SLHS2
  • Zoro # G311976510
Material
Stainless Steel
Rail Height
25 mm
Type
Linear Way, Ball Type
Rail Width (mm)
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE30R280SLHS2
Rail Height
25 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Length
280 mm
Base Width (mm)
28 mm