  • Mfr # LWH10R100SLHS2
  • Zoro # G111975881
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Stainless Steel
Rail Width (mm)
10 mm
Rail Length
100 mm
Rail Height
7 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
LWH10R100SLHS2
Country of Origin
Japan
Dimensions
Rail Width (mm)
10 mm
Rail Length
100 mm
Rail Height
7 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
10 mm