  • Mfr # LWH25R660SLHS2
  • Zoro # G011976421
Material
Stainless Steel
Rail Length
660 mm
Base Width (mm)
23 mm
Rail Height
22 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH25R660SLHS2
Rail Length
660 mm
Base Width (mm)
23 mm
Rail Height
22 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Width (mm)
23 mm