  • Mfr # LRX12R160SLPS2
  • Zoro # G511975788
Material
Stainless Steel
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Height
12 mm
Type
Linear Way, Roller Type
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX12R160SLPS2
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Height
12 mm
Rail Length
160 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm