  • Mfr # LRX12R320SLHS2
  • Zoro # G311976473
Material
Stainless Steel
Base Width (mm)
12 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Width (mm)
12 mm
Rail Length
320 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX12R320SLHS2
Base Width (mm)
12 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Rail Length
320 mm
Rail Height
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm