  • Mfr # LRX15R240SLHS2/HP
  • Zoro # G211976467
Material
Stainless Steel
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Length
240 mm
Base Width (mm)
15 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX15R240SLHS2/HP
Rail Length
240 mm
Base Width (mm)
15 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Height
16.5 mm
Rail Width (mm)
15 mm