Replacement for Bailey Electric Mf06140801 replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # MF06140801 BAILEY ELECTRIC
  • Zoro # G110130137
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Shape
T1.75
Watts
1.12 W
Voltage
14 V
Bulb Base Type
SX6S 6MM MIDGET FLANGED
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
MF06140801 BAILEY ELECTRIC
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
T1.75
Watts
1.12 W
Voltage
14 V
Bulb Base Type
SX6S 6MM MIDGET FLANGED