Replacement for Halco T6cl15/145v replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # T6CL15/145V HALCO
  • Zoro # G310152205
Key Features
Bulb Shape
T6
Voltage
145 V
Watts
15 W
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
T6CL15/145V HALCO
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
T6
Voltage
145 V
Watts
15 W
Bulb Base Type