Replacement for Lamptech 509kg624v18ae12 replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # 509KG624V18AE12 LAMPTECH
  • Zoro # G710141953
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
24 V
Bulb Shape
G6
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
4.32 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
509KG624V18AE12 LAMPTECH
Country of Origin
China
Details
Voltage
24 V
Bulb Shape
G6
Bulb Base Type
Watts
4.32 W